СОСНОВИЙ БЕРЕГ - ЦЕ НАДИХАЮЧА ПРИРОДА І БЕЗДОГАННА ЕКОЛОГІЯ

Сосновий берег - це надихаюча природа і бездоганна екологія.

Купить участок, дом в Одессе -               Сосновий берег - це надихаюча природа і бездоганна екологія.

Коли ви приїжджаєте додому до містечка, вас зустрічає Лузановський ліс. Сьогодні на його території налічується більше 42 видів деревинно-чагарникових дерев, а серце заповідника - це 20 гектарів соснового бору. Прогулюючись по заповіднику і по вулицях містечка легко зустріти білок, зайців і більше трьох десятків видів птахів, що занесені  до Червоної книзі.

 А за Лузановським лісом вас чекає море, таке чисте і неповторне. Тут прогулюючись по двокілометровій набережній або відпочиваючи на оглядових майданчиках, вам відкривається прекрасний вигляд на морський горизонт і історичний центр Одеси. Кожен житель нашого містечка не з чуток  знає, що бачити море круглий рік - це зовсім не теж саме, ніж інколи приїжджати до нього.  Це особлива розкіш, яку можуть собі дозволити всі мешканці  «Соснового берега».

 «Сосновий берег» - це ідеальне місце для  комфортного мешкання тих, хто хоче жити поряд з природою і при цьому не позбавляти себе переваг  міського життя.

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Замовити презентацію

Отримайте ваше запрошення на відвідування об'єкта (ділянки біля моря, ділянки в лісі або готового будинку) в котеджном містечке "Сосновий берег"

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Виберіть зручний час і дату, коли зателефонувати Вам:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Поставити питання

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Ваше запитання:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Вверх