Our Township Professionals

Our Township Professionals

Купить участок, дом в Одессе -                   Our Township Professionals

August 2022

Якось давно ми з вами не говорили про наших відданих та відповідальних працівників містечка. А саме вони, незважаючи ні на що, за будь-яких обставин, у цей складний час виходять на роботу щодня та на совість виконують свої обов'язки.

Усім зараз нелегко. Але є ті, кого життя перевіряє на міцність із різних боків. Наша співробітниця відділу обслуговування території Ольга, окрім загальної складної ситуації, залишилася єдиною годівницею в сім'ї та всіляко допомагає своєму чоловікові Сергію подолати тяжку хворобу.

Ні для кого не секрет, що у нашому селищі працюють цілими сім'ями. Ольга разом із чоловіком Сергієм (у минулому – майстер відділу обслуговування) пройшли довгий трудовий шлях (понад 15 років) у нашому селищі. А до цього Ольга працювала, уявіть собі на хвилинку, машиністом баштового крана і будувала багатоквартирні будинки.

Зараз життя поділено на роботу та допомогу своєму коханому чоловікові. Але, незважаючи на всі труднощі, наша Ольга примудряється підтримувати як колег, так і мешканців містечка. Завжди випромінює позитив. Після розмови з нею стан одразу змінюється. Серед своїх Ольгу називають «мамою», бо хтось ще з таким трепетом і любов'ю ставиться до інших.

Тож тим, кому потрібне добре слово та заряд позитиву, може звертатися до нашої Ольги. Її завжди можна побачити на території селища ... у справах і з найпрекраснішою посмішкою на Землі.

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

To order presentation

Get your invitation to visit the object (area near the sea, neck of the woods or prepared at home) in the gated community “Pine beach”

Name*:
Your phone number:
Your e-mail:
Select a convenient time for You:

*We guarantee that Your data will not be disclosed to third parties and is used only to contact You

Ask question

Name*:
Your phone number:
Your e-mail:
Your question:

*We guarantee that Your data will not be disclosed to third parties and is used only to contact You

Вверх