СОСНОВИЙ БЕРЕГ - ЦЕ СУЧАСНА ІНФРАСТРУКТУРА І ВЛАСНА КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ

Сосновий берег - це сучасна інфраструктура і власна керуюча компанія

Купить участок, дом в Одессе -               Сосновий берег - це сучасна інфраструктура і власна керуюча компанія

Упорядкована, доглянута громадська зона, чисті і зелені паркові зони, зручні майданчики для дітей і занять спортом, прекрасна набережна і просторі тротуари - гордість коттеджного містечка. Тут інфраструктура об'єднує комфорт і красу. Наприклад, наші оглядові майданчики, розташовані на набережній - вже давно стали одним з символів «Соснового берега». Легкі і повітряні лінії альтанок легко пізнаються з першого погляду. Тут фотографуються, посміхаються і щиро радіють життя.

 Але не все, що робить ваше життя тут легким і приємним можна побачити. Інженерні комунікації, підключені до міста, заховані під землею. Саме при такому способі їх прокладання забезпечується максимальний термін їх експлуатації і зберігається естетична краса ландшафту.

 Ще однією унікальною особливістю, якою  володіє «Сосновий берег» є берегоукріплення виконане терасуванням. Це були одні з наймасштабніших робіт, виконаних на території Одеської області і завершені в 2009 році. З тих пір берегова зона знаходиться під пильним авторським наглядом одного з самих кращих гідроінженеров України - автора цього проекту - Кузнецова. Берег надійно стримується бунами, перетвореними завдяки ландшафтному дизайну у вищезазначені гарні оглядові майданчики і яхт-марину.

 Яхт-маріна вимагає окремої уваги, адже вона відповідає всім міжнародним вимогам і володіє всім необхідним для стоянки і обслуговування яхт як в літній, так і зимовий періоди. Якщо Вас цікавить оселя для вашої яхти ви можете дізнатися детальніше про яхт-маріну  «Сосновий берег» на сайті: yacht-sbereg.com.ua

Наше коттеджне містечко створене для здорового способу життя: ранкові пробіжки вздовж моря, велопрогулки по лісових стежинах, workout на свіжому повітрі, йога і спортивні заняття з виглядом на море, плавання ... тут все це абсолютно природно і завжди в радість!

 А всі турботи по збереженню інфраструктури і ландшафтному дизайну громадських зон несе на собі наша керуюча компанія, яка щодня стежить за порядком, незалежно від погодних умов. Адже ми на власному досвіді знаємо як багато означає грамотна експлуатація містечка.

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Замовити презентацію

Отримайте ваше запрошення на відвідування об'єкта (ділянки біля моря, ділянки в лісі або готового будинку) в котеджном містечке "Сосновий берег"

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Виберіть зручний час і дату, коли зателефонувати Вам:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Поставити питання

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Ваше запитання:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Вверх