Дорожні роботи

Дорожні роботи

Купить участок, дом в Одессе -                   Дорожні роботи

Липень 2022

Розмітка, освітлення, дорожні знаки - невід'ємна частина нормальної життєдіяльності містечка, особливо в цей непростий час. За кілька років багато дорожніх покажчиків остаточно втратили свій зовнішній вигляд і перестали виконувати свою основну функцію. За деякими можна було лише здогадатися про їхнє значення, а це безпосередньо загроза безпечному руху автотранспорту та пішоходів територією селища.

❗Ще на початку року планували провести заміну дорожніх знаків, що прийшли в непридатність, на нові. Але, на жаль, через певні обставини, підприємство-виробник не змогло нам відправити їх з міста Харкова. І тільки зараз, у липні, наші спеціалісти, отримавши замовлення, зробили заміну дорожніх знаків на в'їзній групі КПП, вулиці Горіхова та Центральному узвозі.

 ❗ Крім того, з метою забезпечення впорядкованого швидкісного режиму, на вулиці вздовж Шумстени, цього тижня було змонтовано «лежачий поліцейський» на ділянці між вулицями Флоренська та Дзеркальна.

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Замовити презентацію

Отримайте ваше запрошення на відвідування об'єкта (ділянки біля моря, ділянки в лісі або готового будинку) в котеджном містечке "Сосновий берег"

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Виберіть зручний час і дату, коли зателефонувати Вам:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Поставити питання

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Ваше запитання:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Вверх