Озеленення

Озеленення

Купить участок, дом в Одессе -                   Озеленення

Травень 2022

Продовжуємо підтримувати добрі традиції нашого містечка. Настав час захищати наші дерева та рослини від різних шкідників.

Вже кілька років поспіль застосовуємо біологічний засіб – трихограми.

Цього тижня наші фахівці почали проводити розпорошення трихограми у зелених зонах містечка та у сосновому борі лісового масиву.

Цей метод полягає у використанні проти шкідників їхніх природних ворогів. Самки трихограми знаходять яйця шкідника, проколюють їх та відкладають туди свої личинки. Пошкоджені яйця стають на другий день чорного кольору і їх легко відрізнити від непаразитованих. Третього дня в паразитованих яйцях можна розглянути личинку трихограми.

Наш головний озеленювач селища Ірина радить мешканцям, які планують використовувати це диво комаху у себе вдома, дотримуватись усіх правил зберігання трихограми.

«Трихограми попередньо слід зберігати в кімнаті у світлому теплому (але не гарячому) місці. За кілька днів вони почнуть дозрівати, і ви зможете побачити їх. Найкраще випускати трихограми на город чи сад у теплу суху погоду, без сильних вітрів», - підкреслила Ірина.

Тож переможемо всіх ворогів… з вірою в краще.

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Замовити презентацію

Отримайте ваше запрошення на відвідування об'єкта (ділянки біля моря, ділянки в лісі або готового будинку) в котеджном містечке "Сосновий берег"

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Виберіть зручний час і дату, коли зателефонувати Вам:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Поставити питання

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Ваше запитання:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Вверх