Профі нашого містечка

Профі нашого містечка

Купить участок, дом в Одессе -                   Профі нашого містечка

Серпень 2022

Якось давно ми з вами не говорили про наших відданих та відповідальних працівників містечка. А саме вони, незважаючи ні на що, за будь-яких обставин, у цей складний час виходять на роботу щодня та на совість виконують свої обов'язки.

Усім зараз нелегко. Але є ті, кого життя перевіряє на міцність із різних боків. Наша співробітниця відділу обслуговування території Ольга, окрім загальної складної ситуації, залишилася єдиною годівницею в сім'ї та всіляко допомагає своєму чоловікові Сергію подолати тяжку хворобу.

Ні для кого не секрет, що у нашому селищі працюють цілими сім'ями. Ольга разом із чоловіком Сергієм (у минулому – майстер відділу обслуговування) пройшли довгий трудовий шлях (понад 15 років) у нашому селищі. А до цього Ольга працювала, уявіть собі на хвилинку, машиністом баштового крана і будувала багатоквартирні будинки.

Зараз життя поділено на роботу та допомогу своєму коханому чоловікові. Але, незважаючи на всі труднощі, наша Ольга примудряється підтримувати як колег, так і мешканців містечка. Завжди випромінює позитив. Після розмови з нею стан одразу змінюється. Серед своїх Ольгу називають «мамою», бо хтось ще з таким трепетом і любов'ю ставиться до інших.

Тож тим, кому потрібне добре слово та заряд позитиву, може звертатися до нашої Ольги. Її завжди можна побачити на території селища ... у справах і з найпрекраснішою посмішкою на Землі.

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Замовити презентацію

Отримайте ваше запрошення на відвідування об'єкта (ділянки біля моря, ділянки в лісі або готового будинку) в котеджном містечке "Сосновий берег"

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Виберіть зручний час і дату, коли зателефонувати Вам:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Поставити питання

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Ваше запитання:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Вверх