Роботи з благоустрою

Роботи з благоустрою

Купить участок, дом в Одессе -                   Роботи з благоустрою

Вересень 2022

Тішать прості речі. Осінні квіти на клумбах, декоративні рослини і навіть падіння листя з дерев. Але вони ніколи не виглядали б так шикарно, якби не красувалися на густому шовковистому газоні. Ось тільки для підтримки його краси потрібний комплексний підхід.
Серед іншого важливо пам'ятати про аерацію - перфорацію грунту невеликими отворами, щоб повітря, вода і поживні речовини проникали до коріння трави. Цей процес допомагає корінням рости глибоко і виробляти сильніший, стійкіший, красивіший дерен.
Зазвичай аерація газону проводиться 2 рази на рік. Її можна здійснювати пізно навесні, коли видно стан галявини, або рано восени, коли буде повністю сформована трав'яна коренева система», - рекомендує наш головний озеленювач Ірина.
Крім того, якщо на газонах після дощу чи поливу накопичується вода, то аерацію просто необхідно зробити найближчим часом. Перед проведенням цієї процедури (бажано за день до неї) рекомендується рясно окропити ґрунт водою. Вологий ґрунт спростить процес прорізання землі.
З приходом осені наші озеленювачі розпочали роботи з аерації газонів на Центральній Алеї та на оглядових майданчиках.

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Замовити презентацію

Отримайте ваше запрошення на відвідування об'єкта (ділянки біля моря, ділянки в лісі або готового будинку) в котеджном містечке "Сосновий берег"

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Виберіть зручний час і дату, коли зателефонувати Вам:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Поставити питання

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Ваше запитання:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Вверх