Ремонт злив

Ремонт злив

Купить участок, дом в Одессе -                   Ремонт злив

Серпень 2022

Як і будь-яка інша річ матеріального світу, зливи можуть виходити з ладу. А у нашомумістечке протяжність системи зливової каналізації – 11,5 км (це як відстань від нашого містечка до Пересипського мосту). Тому, з урахуванням масштабності, профілактика та ремонт просто неминучі, інакше підтоплення ділянок, руйнування ґрунтів гарантовані.

В основному порушення та збої в системі зливової каналізації виникають під впливом зовнішнього середовища – опади, різка зміна температурних показників, вплив на конструкцію прибережного агресивного середовища, що створює екстремальне навантаження на водозбірні лотки.

Наші фахівці минулого тижня розпочали ремонт ділянки зливової каналізації на вулиці Набережній між яхт-клубом та Західним узвозом. Серед іншого, була проведена заміна пошкоджених лотків, що вийшли з ладу, а також виконані роботи зі збільшення пропускної спроможності водяного потоку зливової каналізації. Весь цей комплекс робіт виконують наші співробітники (інженери, будівельники та механізатори).

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Замовити презентацію

Отримайте ваше запрошення на відвідування об'єкта (ділянки біля моря, ділянки в лісі або готового будинку) в котеджном містечке "Сосновий берег"

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Виберіть зручний час і дату, коли зателефонувати Вам:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Поставити питання

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Ваше запитання:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Вверх