5029 квітів!

5029 квітів!

Купить участок, дом в Одессе -                   5029 квітів!

Липень 2016

5029 квітів! Саме стільки ми висадили у містечку «Сосновий берег» в другому кварталі - з квітня по червень. І це не рахуючи винограду біля шумоїзоляційній стіни, посіяного безсмертника на схилах, кущів ялівцю на 1-ой Горіхової і кущів калини. А ще в цьому кварталі ми висадили 76 сосен.

 Найближчим часом на дитячому майданчику петунію у вазонах замінимо на хризантему - готуємося до осені. Крім того, наші флористи запропонували нові ідеї по озелененню схилів. А це не таке просте завдання. Температура грунту на схилах інколи досягає 95 градусів - далеко не кожна рослина витримує. Але, схоже, ми знайшли варіанти. Спробуємо в серпні.

 Ця краса була б неможливою без щоденної праці цілого колективу - флористів, інженерів, енергетіков, механізаторів, клінеров, співробітників служби безпеці. І ця краса, звичайно ж, була б неможливою без жителів нашого містечка.

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Замовити презентацію

Отримайте ваше запрошення на відвідування об'єкта (ділянки біля моря, ділянки в лісі або готового будинку) в котеджном містечке "Сосновий берег"

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Виберіть зручний час і дату, коли зателефонувати Вам:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Поставити питання

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Ваше запитання:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Вверх