Дитяче спортивне свято

Дитяче спортивне свято

Купить участок, дом в Одессе -                   Дитяче спортивне свято

Червень 2019

День захисту дітей був відсвяткований командними естафетами і спортивними іграми.

Захід розпочався з розминки. Потім послідували командні естафети і виступ дзюдоїстів, які приїхали в гості до наших хлопців.

Центральною подією спортивного ранку, як і планувалося, стало змагання за правилами сумо. Більшість юних учасників вперше дізналися про таку боротьбі.

Родина сумо - Японія. Цей вид спорту відносять до давніх бойових мистецтв. Сучасна професійна сумо поєднує в собі елементи спортивного єдиноборства, традицій і шоу.

Будь-який вид спорту розвиває волю до перемоги, а також вчить програвати з гідністю. Звичайно, в нашому змаганні був присутній пом'якшувальний елемент - тільки перші і другі місця, так як не всі діти регулярно займаються спортом і не завжди підготовлені до програшу.

Але змагання є змагання! Азарт захопив і учасників, і уболівальників. Групи підтримки співпереживали, а батьки від щирого серця вітали своїх юних переможців.

Дуже здивували дівчинки! Це були такі цікаві поєдинки, в яких жодна учасниця навіть не допускала думки про програш і, здавалося, не залишала шансів на перемогу своєї суперниці.

Однак, важливо, що всі діти уважно слухали тренера, дотримувалися правил і показали клас!

Учасники спортивного турніру були нагороджені медалями, дипломами та сувенірними іграшками-кімоно з емблемами дзюдо-клубу «Фанат» і «Соснового берега».

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Замовити презентацію

Отримайте ваше запрошення на відвідування об'єкта (ділянки біля моря, ділянки в лісі або готового будинку) в котеджном містечке "Сосновий берег"

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Виберіть зручний час і дату, коли зателефонувати Вам:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Поставити питання

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Ваше запитання:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Вверх