Очищення каналізаційної системи

Очищення каналізаційної системи

Купить участок, дом в Одессе -                   Очищення каналізаційної системи

Листопад 2018

Придонний осад є скупченням мулу, піску, залишків будівельно-обробних матеріалів (фарби, клею-цементу, поліетиленової плівки, малярного інструменту, упаковки і таке інше) Усе це зменшує робочий простір приймальної камери, позначається на тривалості роботи різальних механізмів і, як наслідок, сприяє виходу з ладу насосних агрегатів. Щоб цього не сталося осад треба регулярно прибирати.

Як працювали фахівці, які привезли очисну техніку? У захисному одязі, протигазах і страхувальних поясах спускалися на дно резервуарів, глибина яких складає від 4 до 6 метрів. Спочатку потужним вакуумним насосом усували придонний осад, а потім за допомогою мийної машина з високим тиском "Karcher" замивали днище і стінки резервуару. В процесі очищення було задіяно дві одиниці спецтехніки - перша бункерувала придонний осад, друга - вимивала резервуар.

 Проте осад треба не просто вимити, але і вивезти в очисну споруду. Найближче знаходиться в Овідіопілі, куди і були відправлені відходи.

Щомісячну планову профілактику каналізаційної мережі працівники водогосподарського підрозділу проводять самостійно. Перевіряють і промивають самопливні магістральні колектори, проміжні і приймальні колодязі для підключення. У плановому порядку проводять профілактику устаткування КНС : поплавцеві механізми, грабельне відділення, лінію взмучивания опадів, контролер управління насосними агрегатами, облаштування GSM моніторингу роботи насосів, миють стінки резервуарів. Але усе це не запобігає утворенню важких мулових опадів. Тому масштабну профілактику каналізаційної системи, про яку говорилося вище, необхідно проводити один раз в рік. Всього у містечку Сосновий берег

- 12 каналізаційних насосних станцій (КНС);

 - близько 480 одиниць проміжних і приймальних колодязів глибиною від 1,2 м до 4,5 м;

- 11,8 км самопливного трубопроводу;

 - 11,2 км напірного трубопроводу

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Замовити презентацію

Отримайте ваше запрошення на відвідування об'єкта (ділянки біля моря, ділянки в лісі або готового будинку) в котеджном містечке "Сосновий берег"

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Виберіть зручний час і дату, коли зателефонувати Вам:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Поставити питання

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Ваше запитання:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Вверх