Сходження на Ельбрус

Сходження на Ельбрус

Купить участок, дом в Одессе -                   Сходження на Ельбрус

Липень 2019

Із задоволенням знайомимо жителів Соснового берега з цитатами з публікацій Ірини:
 
«Спочатку все весело. Ти ніби береш участь в зйомках дуже крутого блокбастера. Вчишся зарубав льодорубом, коли падаєш вгору головою, вниз головою, з шкереберть, без перекиду. А ще потрібно кричати. Ні, кричати так, щоб на вершинах сусідніх гір почули "Срииив!" Або "Камееень!" Це ти не для себе кричиш, а для всіх хто вгорі, внизу, збоку. Це щоб вони почули і блискавично зарубав в схил. На рівні рефлексу. Щоб залишитися в живих ».
 
«Саме тут я вперше в житті відчула, що межі стихії немає. Що сила цього вітру може збільшуватися, і збільшуватися ... Нічого йому не заважає ».
 
«Відмінна звичка виробилася в горах: як тільки насипали в миску їжу, швидко молотиш ложкою, поки їжа ГАРЯЧА! Потооом вже думаєш: «Це що було? Суп? Гречка з тушонкою? Та яка різниця! Головне, що гаряче! Тепер доводиться відвикати від цієї чудової звички, бо вдома не зовсім розуміють, чому я починаю рубати все зі швидкістю блендера ».
 
«Привал ... Сидимо. Свяяяязь! Аліят Алієва по телефону розмовляє: "Добрий день, дівчина. Запишіть мене, будь ласка, на 27 число на манікюр ". В Москву! З самих гірських гір! На манікюр)). Жінки-альпіністки такі жінки. Аля, 5 з постановки завдань і планування!) ».
 
«Умовно спимо ... Я все ночі в наметах так умовно і спала. Дуже чуйно, то чи сон, чи то дійсність ... »
 
«Почалася сніжна гроза ... Так-так, сніжна гроза! Щось мені є захотілося прям сильно. І тут Макс Петрайтіс (з по батькові Кестутісовіч, як ми його батькові вчили окрема історія) запропонував мені кілька шматочків в'яленого м'яса ... Знаєте, багато було таких чудових моментів в цій подорожі. Але цей один з найбільш пам'ятних. Відчуття повного щастя. Гримить гроза, на дах намету сипле жменями сніг. А я всередині теплого спальника з в'яленим м'ясом. І більше зараз нічого не потрібно, все є ... Спасибі, тобі, Макс! »
 
«А ще до цього були люди, яких я практично і не знаю, але які теж взяли участь в мою пригоду. Хтось зі спорядженням мені допомагав. Водій маршрутки вночі чекав мене в районі аеропорту майже годину з пасажирами, бо обіцяв мене забрати. Катя з Молдавії, з якої ми просто летіли в літаку в Краснодар. Навіть не поруч сиділи. А потім вона платила за мене в тролейбусі, тому що у мене ще не було рублів ».
 
«Один хлопець з гідом, Пашею, повертаються назад:
- Хто ще йде вниз?
- Ніхто.
Тепер ми йдемо далі тільки з одним гідом. Погода все гірше ».
 
«У прямому сенсі слова. Це був якийсь провал в часі, просторі і всіх можливих вимірах ... »
 

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Замовити презентацію

Отримайте ваше запрошення на відвідування об'єкта (ділянки біля моря, ділянки в лісі або готового будинку) в котеджном містечке "Сосновий берег"

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Виберіть зручний час і дату, коли зателефонувати Вам:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Поставити питання

Name*:
Ваш номер телефону:
Ваш e-mail::
Ваше запитання:

*Ми гарантуємо, що Ваші дані не будуть передані третім особам і використовуються тільки для зв'язку з Вами

Вверх